Konštelácie

18.10.2012 12:47

Vážení klienti,

pani Dr. Sárossyová a jej asistent neodporúčajú konštelácie, regresné terapie a iné zasahovanie do podvedomia klientov, pretože 9 z 10 prípadov sa prejavil v rapídnom zhoršení zdravotného a psychického stavu, ďalej totálne zhoršenie účinnosti prírodných aj chemických preparátov a liekov. Klienti začali popisovať stavy, akoby na nich niekto vysypal vagón nešťastia, zúfalstva alebo aj agresivity, ďalej klienti sa sťažovali na to, že sa ich zdravotný stav dostal rok až dva naspäť oproti dnešnému stavu, pričom akákoľvek následná liečba sa im zdá ako nulová alebo omnoho menej účinná. 5 z 10 prípadov tvrdí, že majú po konšteláciách poruchy spánkového a denného rytmu, náhly prepad energie alebo/aj zníženú celkovú vitalitu a schopnosť reagovať na podnety. V dvoch prípadoch došlo k poškodeniu psychiky klientov natoľko, že museli začať užívať psychofarmaká.

My poskytujeme len biorezonančnú diagnostiku s predajom prípravkou alternatívnej medicíny a servis k nemu. Konštelácie nevykonávame!

Úprimne ľutujeme, že niektorí reprezentanti sa za tento predaj len skrývajú a ponúkajú aj konštelácie, "duchovné terapie" a iné metódy, ktoré sa neosvedčili, ktoré poškodzujú klientov, a ktoré v žiadnom prípade neodporúčame!

Želáme veľa zdravia a opatrnosti.

Späť